BlizzCon 2020 به دلیل همه گیری جهانی ویروس کرونا لغو شد

حسن عباسی
نویسنده: حسن عباسی۱۲ خرداد ۱۳۹۹

BlizzCon 2020 به دلیل همه گیری جهانی لغو شد،با توجه به اینکه بعد از دوران قرنطینه بسیاری از کشور ها در حال بازگشایی مشاغل خود هستند و اکثر مراسمات و تشریفات با اصول و تدابیر خاصی در حال اجرا هستند ،اما به نظر میرسد که  برخی مراسمات جهانی بزرگ بخاطر ویروس کرونا در حال تعطیلی و کنسل شدن هستند حتی چندی پیش Blizzard Entertainment اعلام کرده است که امسال BlizzCon لغو شده است.باید این وجود شرکت هایی مانند سونی برای معرفی کنسول پلی استیشن 5 مراسمی را در حال برگزاری کردن است.با این حال شکرت های بسیاری همایش های گیمینگ خود را کنسل کرده اند تا خطر برای مردم نداشته باشند.

BlizzCon 2020 به دلیل همه گیری جهانی لغو شد

بلیزکان یکی از همایش های بزرگ گیمینگ مربوط به شرکت بازی سازی بلیزارد انترتینمنت است به برای هواداران  این شرکت ساخته شده است و به پیشنمایش و رویداد های آینده بازی های این شرکت می پردازد که در  سراسر جهان و آمریکا طرفداران بسیار دارد.
سارالین اسمیت یکی از مسئولین برگزاری این مراسم، در بیانیه رسمی در سایت بلیزارد  گفت که او و بقیه مدیران شرکت شرکت برای برگزاری یا عدم برگزاری  این رویداد بحث های زیادی داشته اند، به دلیل احترام گذاشتن به طرفداران ضمن رعایت دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی و نگرانی های بهداشتی در مورد واگیری ویروس کرونا،لغو این رویداد جهانی است که برای حفظ سلامتی گیمر ها گزینه بهتری است.
اسمیت در این بیانیه گفت: "ما از این تصمیم بسیار حیاتی را گرفتیم و تصور می کنیم بسیاری از شما طرفداران بلیزارد هم همین احساس را داشته باشید." وی گفت: "من واقعاً عاشق BlizzCon هستم و می دانم این حسی است که همه در Blizzard به نسبت به این مراسم داریم.واقعا بابت این اتفاق ناراحت هستیم چیزی که برای انرژی دادن به ما و گیمر ها رویداد بزرگی محسوب میشد.با وجود خبرهای ناراحت کننده،سارالین اسمیت به هواداران اطمینان داد که "ما دوباره دیدار خواهیم داشت" و این را بیان کرد که آنها هنوز در حال بررسی راه های دیگر در مورد نحوه برقراری ارتباط بهتر با طرفداران در ماه های آینده به روشی هستند که سلامتی و ایمنی همه افراد را حفظ می کنند.
وی همچنین افزود: "ما در حال صحبت کردن در مورد چگونگی احیای روح BlizzCon هستیم و به طریقی به صورت آنلاین با شما بازیکنان ارتباط برقرار کنیم. وی گفت: "ما می خواهیم این کار را هر چه سریعتر انجام دهیم ، اما با توجه به اینکه این حرکت جدید است و عوامل مختلفی را هم درگیر خواهد کرد ، به احتمال زیاد برگزاری مراسم اوایل سال میلادی آینده خواهد بود.

امیدواریم از این مطلب از وب سایت جوی استیک لذت برده باشید.لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در این باره در میان بگذارید.

لینک های دانلود برای ip های خارج از کشور غیر فعال است.

دیدگاه شما