برترین استریمرهای وب سایت Twitch در سال 2020 که هر گیمری باید آنها را دنبال کند

حسن عباسی
نویسنده: حسن عباسی۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

بسیاری از ما نام برخی از بهترین وب سایت های را مانند فیس بوک، توییتر و لینکدین را شنیده ایم که هر کدام برای یک هدف ساخته شده اند یکی برای دوست یابی یک برای انتقال ایده ها و افکار و دیگری برای برخی مقاله ها و حرفه های تخصصی اما برای گیمر ها چه آیا جایی وجود دارد که پاتوقی برای این دسته از افراد باشد، در این مورد وب سایتی با نام Twitch وجود دارد که گیمرا های بسیار در آن استریم کنند و بهترین مکان است برای هم صحبت و آشنای با گیمر هایی که هرکدام بازی و استعداد خود را در چندین بازی ویدیویی به نمایش میگذارند، نزدیک به چند سالی است که گیمر ها بزرگ از این طریق در کنار طرفداران خود به تجربه بازی های میپردازند.
اگر با توییچ آشنایی ندارید باید آن را به عنوان یک پلتفرم برای پخش زنده ویدیویی بازی ها و مسابقات برتر در حوزه گیم معرفی کرد که تمام تمرکز آن در مورد استریم زنده از گیمپلی بازی هایی است که توسط گیمر روی این سرویس استریم قرار گرفته شده است.این وب سایت به صورت روزانه چندین میلیون بازدید کننده دارد که به تماشای استریم برخی از استریمر ها مشغول می شوند، استریمر هایی که تمامی تمرکز خود را بر روی گیم قرار داده اند و از طریق حمایت های مالی طرفداران و گروه ها و کلن ها زندگی خود را میگذرانند. البته بسیاری از این استریمر ها درآمدی چندین میلیون دلاری دارند که به صورت سالانه محاسبه میشود.شغلی که رویای هر گیمری است که از طریق بازی کردن پول در بیاورد.حال ما در وب سایت جوی استیک قصد داریم که دو نفر از برترین استریمر هایی که در توییچ فعالیت دارند را معرفی کنیم لطفا با ما همراه باشید.لازم به ذکر است که پلتفرم اصلی این استریمر ها کامپیوتر است.

تصویر نینجا

نینجا(NINJA)
نام واقعی: ریچارد تیلور بلوینس
تاریخ تولد: 5 ژوئن سال 1991 میلادی
تعداد دنبال کننده: 12 میلیون و پانصد هزار نفر
بازی مورد علاقه: فورتنایت
نینجا با این چند ماه گذشته از توییچ خارج شد ولی هنوز هم به عنوان محبوب ترین استریمر در توییچ شناخته می شود، او که به صورت هفتگی در توییچ بیش از 50 هزار ویور( بازدیدکننده ) داشت جز محبوب ترین و فعالترین ها بود که در هفته حدود 60 ساعت استریم داشت.نینجا فعالیت خود را با بازی Halo 3 و به صورت حرفه ای از سال 2009 آغاز کرد.وی در سال 2011 شروع به استریم بازی‌های کامپیوتری کرد. او استریم خود را بازی H1Z1 را شروع کرد و سپس به پابجی روی آورد. محبوبیت وی با بازی فورتنایت در سپتامبر 2017 به اوج شهرت خود رسید.

تصویر شرود

شرود(shroud)
نام واقعی:  مایکل گرزسیک
متولد: 2 ژوئن 1994
تعداد دنبال کننده: 7 میلیون نفر
بازی مورد علاقه: پابجی
شرود که  به mEclipse نیز مشهور است عمده شهرت خود را برای بازی CSGO به دست آورده است،در چندین تورنمنت برتر آمریکا و دنیا مقام های اول را بدست آورده است تاکنون بیش از 500 هزار دلار از این رقابت ها جایزه دریافت کرده است.او در طول هفته بیش از 60 ساعت استریم در توییچ دارد که او علاوه بار بازی پابجی و فورتنایت بازی های کالاف دیوتی و فال اوت 76 نیز بازی میکند.کانال شرود در توییچ تاکنون بیش از 366 میلیون بار بازدید شده است بیش از 7 میلیون نفر فالوور دارد.

تصاویر تیفو

تیفو (Tfue)
نام واقعی:  ترنر الیس
متولد: 2 ژانویه 1998
تعداد دنبال کننده: 4 میلیون نفر
بازی مورد علاقه: فروتنایت
تیفو گیمر حرفه ای و یکی از بازیکنان کلن FAZE است که در توییچ به بازی فورتنایت مشغول است.او یکی از فعالترین ها در توییچ است و در هفته بیش از 70 ساعت برنامه استریم دارد،در ماه مه سال 2018 تیفو به دلیل کاربرد واژه نژادپرستانه به مدت 30 روز از استریم در توییچ منع شد بود که توییچ بعد از بررسی مجدد واژه ، اعلام کرد که تیفو آن واژه را به قصد کاربرد نژادپرستانه به کار نبرده است.

امیدواریم این مطلب از وب سایت جوی استیک برای شما جالب بوده باشد.

لطفا نظرات خود را با ما در اینباره در میان بگذارید.
مطلب پیشنهادی:  
هر آنچه باید درباره استریم بدانیم

لینک های دانلود برای ip های خارج از کشور غیر فعال است.

دیدگاه شما